kontakt
Infolinia:Stawka wg. taryfy operatora25 749 44 62 Email:biuro@info-przetargi.pl
Infolinia:Stawka wg. taryfy operatora 25 749 44 62

Polityka prywatności

Polityka prywatności

INFOBIZNES Sp. z o.o. (zwany dalej „INFOBIZNES”) dokłada wszelkich starań, aby chronić prywatność Użytkowników jego Serwisu. Korzystając z serwisu INFOBIZNES akceptujecie Państwo zasady opisane w tym dokumencie.

Zbierane przez INFOBIZNES informacje o Użytkownikach Serwisu służą jak najlepszej realizacji usług. INFOBIZNES określa dane, których podanie jest niezbędne w celu świadczenia Usługi. Zbierane dane są wykorzystywane do zapewnienia funkcjonalności oferowanych Usług.

Udostępnianie informacji innym podmiotom

Dane osobowe Użytkownika nie są odsprzedawane innym podmiotom. INFOBIZNES wykorzystuje dane osobowe Użytkownika w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji pochodzących od INFOBIZNES lub jego partnerów biznesowych wyłącznie za zgodą Użytkowników. Zgoda ta może być w dowolnym momencie wycofana przez Użytkownika. INFOBIZNES nie udostępnia danych osobowych Użytkowników a w szczególności ich adresów e-mail w innych przypadkach lub innym podmiotom, niż określone powyżej.

Bezpieczeństwo informacji

INFOBIZNES dokłada wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo informacji dotyczących Użytkownika.

Serwis INFOBIZNES używają szyfrowanej transmisji danych (SSL) podczas rejestracji i logowania, co zapewnia chronienie danych identyfikujących Usługobiorcę i znacząco utrudnia przechwycenie dostępu do jego Konta.

Odpowiedzialność

INFOBIZNES nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez firmy i osoby trzecie, w szczególności w postaci ogłoszeń, ofert i zamówień publicznych. INFOBIZNES nie ponosi również odpowiedzialności za treści znajdujące się na serwisach nie będących jego własnością, do których linki mogą znajdować się w ww. treściach.

Możliwości wyboru

Użytkownik ma za każdym razem możliwość zdecydowania, jakie dane chce podać, choć może to wpłynąć na jakość użytkowania Serwisu lub uniemożliwić korzystanie z usług.

Brak Konta uniemożliwia jednak dostęp do Usług.

Użytkownik ma również możliwość wyłączenia zapisywania „ciasteczek”, co uniemożliwi Usługodawcy jakiekolwiek automatyczne zbieranie informacji o Użytkowniku. Korzystanie z wyszukiwarki będzie wówczas nadal w pełni dostępne, jednak Użytkownik nie będzie miał dostępu do historii wyszukiwań.