kontakt
Infolinia:Stawka wg. taryfy operatora22 26 70 531 Email:biuro@info-przetargi.pl
Infolinia:Stawka wg. taryfy operatora 22 26 70 531

Szukasz ciekawych i zawsze aktualnych

informacji przetargowych?

Pakiet Testowy

Wszystkie funkcje Serwisu

0zł netto na 14 dni

Szczegóły oferty

Codzienne Raporty wysyłane na skrzynkę e-mail z wybranych branż i zasięgu działania firmy

Zakres raportów zdefiniujemy na podstawie Twoich potrzeb.

Dostęp do wyszukiwarki

Zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki gdyż daje to duże możliwość filtracji ofert. Za pomocą 'słów kluczowych', 'organizatora' czy też 'wysokości wadium' możliwe jest wyszukiwanie ofert z bardzo wąskiego bądź też wyspecjalizowanego zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. W przypadku np. Wyników jesteśmy w stanie szybko odszukać zwycięzców danego przetargu po nazwie 'organizatora'.

Firmy rozpoczynające uczestnictwo w postępowaniach przetargowych mają również coś dla siebie. Określając 'wysokość wadium' możliwe jest wyszukanie ofert o niższej kwocie zamówienia.

Baza Firm (znajdź podwykonawcę)

Zapraszamy Państwa do korzystania z tej funkcji naszego Serwisu. Jest to ciekawe rozwiązanie dla firm szukających nowych kierunku rozwoju, dla nowo powstających przedsiębiorstw lub tych, które nie uczestniczą jeszcze w aktywnym życiu Zamówień Publicznych.

Zaprezentowanie Państwa firmy w tym miejscu pozwoli na zaistnienie na rynku przedsiębiorstw w branży oraz wyrażeniu chęci podjęciu współpracy z firmami, które poszukują podwykonawców. Daje to możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych, pozyskania nowych zleceń a za tym idzie rozwój firmy i niejednokrotnie wzrostu zysku przedsiębiorstwa.

Dodaj Ogłoszenie

Szukasz Wykonawcy, Dostawcy, Usługodawcy ??? Budowy obiektu handlowego? Remontu domu? Pomalowania mieszkania, budynku gospodarczego? Dostawcy części, mebli, art. biurowych itd.? Chcesz kupić samochód służbowy? Może leasing?

Dodaj ofertę , porównaj , wybierz najkorzystniejszą najbardziej odpowiadając Tobie. My posegregujemy i wyślemy informacje do odpowiednich firm, do zainteresowanych wykonaniem zlecenia dla Ciebie. A to wszystko za 0,00 PLN - bez jakichkolwiek 'haczyków' czy 'małej czcionki'.

Wypełnij odpowiednie pola i sprawdź nas oraz poleć znajomym w ramach zapłaty. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Narzędzia do analizy przetargów

W trackie realizacji.

Zapraszamy wkrótce.

Otrzymywanie zleceń

Codziennie publikujemy nowe zlecenia dodając kilkaset takich ogłoszeń. Mają Państwo pewność wiarygodności treści gdyż są one potwierdzane telefoniczne przez naszych konsultantów. Większość portali nie potwierdza autentyczności oferowanych zleceń, w tym danych teleadresowych dlatego też skontaktowanie się ze zleceniodawcą graniczy z „cudem”. Są to unikatowe oferty firm oraz osób prywatnych.

Indywidualny opiekun konta

Panel klienta do zarządzania ustawieniami filtrów wyszukiwania